Atrakcje w Zakopanem

Nikt chyba nie zaprzeczy, że wypoczynek w górach to idealny plan o każdej porze roku. Bajeczne widoki, cudna natura – zadziałają kojąco i pozwolą naładować się pozytywną energią.

Zakopane, jako miasto niezwykle przyjaźnie nastawione do turystów, oferuje sporo różnorodnych atrakcji. Nie brakuje doskonale przygotowanych stoków, lodowisk, tras pieszych i rowerowych. Można poszaleć na skuterach śnieżnych, wziąć udział w kuligu, bawić się w rytmach skocznej, góralskiej muzyki lub skorzystać z rozrywek z nutą adrenaliny, jak np. paintball, wyprawa na quadach, czy pokonywanie przeszkód w parku linowym. Sporo relaksu dostarczy wizyta w termach. Natomiast najmłodszym przypadną do gustu nowoczesne bajkolandy. Miasto pod Giewontem nie rozczaruje nikogo. Zaprasza osoby, które stawiają na słodkie lenistwo jak i te, które cenią sobie aktywny wypoczynek.

Wypożyczalnia BUTOROWY oferuje możliwość wypożyczenia doskonałej jakości, najnowszych modeli rowerów. Jest to wygodna i tania opcja zwiedzania zakopanego na rowerze!