Dlaczego rowery na Gubałówce?

Gubałówka, wraz z koleją linowo-terenową i dwoma wyciągami krzesełkowymi czynnymi również latem jest jedną z głównych atrakcji Zakopanego.

Wraz z sąsiadującym Butorowym Wierchem daje świetną możliwość spędzenia wolnego czasu spacerując głównym deptakiem zapełnionym rozmaitymi stoiskami z pamiątkami oraz restauracjami i małą gastronomią.

Wypożyczalnia rowerów stanowi doskonałe uzupełnienie oferty turystycznej tej części Zakopanego. Okolica obfituje w oznakowane szlaki turystyczne, a także w sieć asfaltowych i polnych dróg wręcz stworzonych do tego, żeby przeżyć na nich górską przygodę na dwóch kółkach. Z racji tego, że owe trasy zaczynają się na górskim grzbiecie, ich przebieg to głównie zjazdy, nie wymagające przygotowania kondycyjnego.

Rowery na Gubałówce to świetny pomysł na spędzenie czasu od jednej godziny, po cały dzień. Mnogość i dostępność tras daje praktycznie nieograniczone możliwości aktywnej zabawy w rodzinnym gronie, czy w towarzystwie przyjaciół, a przede wszystkim na świeżym powietrzu.

Przez Redakcja Bez kategorii 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *