Kuligi Zakopane
Przez Redakcja

Kuligi w górach w Zakopanem – super atrakcja zimową porą

Niektórzy z nas z ogromną chęcią pozbyliby się zimy z kalendarza. Uważamy, że jest nudna, szara, przeszkadzają nam niskie temperatury, nie lubimy śniegu. Kiedy rano dzwoni budzik i trzeba wstać do pracy, pojawia się myśl, by wyrzucić go przez okno. Jednak istnieje region, w którym docenilibyśmy uroki tej pory roku. Mowa o Podhalu. Zimowy wypoczynek warto zaplanować właśnie tam. Będziemy mogli nacieszyć się spektakularnymi krajobrazami, poszaleć na stoku, czy lodowej tafli i co ważne, skorzystać z ofert – kulig widokowy Zakopane.

Moc pozytywnych emocji podczas Kuligu w Zakopanem…

Przejażdżka saniami, to okazja do odkrycia wielu nieprawdopodobnych zakątków, poobserwowania otoczenia i delektowania się charakterystyczną atmosferą. Podczas niej relaksujemy się, zapominamy o codzienności, a na twarzy maluje się szeroki uśmiech. W tak niezwykłych okolicznościach nie sposób nie być radosnym! Co ważne – niezależnie od wyboru trasy przejażdżki, mamy pewność, że krajobrazy nas nie rozczarują. Ogromną sympatią cieszy cię – kulig Zakopane pod Reglami, ale okolice Morskiego Oka, czy tatrzańskich dolin również znajdują grono wielbicieli.

Dużo osób wybiera przejażdżkę w dzień, chcąc dostrzec wszelkie szczegóły niezwykłego krajobrazu. Inni wolą podziwiać otoczenie po zmroku. Co zupełnie nas nie dziwi, ponieważ gości wtedy rewelacyjny klimat i jest bardzo tajemniczo.
Firm organizujących kuligi jest niemało. Warto skupić się na tych proponujących dodatkowe atrakcje. Wtedy poza samą przejażdżką możemy np. wziąć udział w biesiadzie, spotkaniu ze zbójnikami, czy gawędziarzem lub skosztować tradycyjnych potraw. Korzystajmy z wizyty w górach jak najwięcej! Święta, sylwester, ferie, walentynki – zimą nie brak okazji do podróży. Kiedy tylko uznamy, że czas na odpoczynek, na regenerację sił, zaplanujmy choćby krótki wypad w Tatry. W sieci bez trudu znajdziemy masę interesujących opcji dla turystów, którzy uwielbiają góry w zimowym wydaniu. Szukasz oferty na kulig Zakopane Boże Narodzenie – zapraszamy na www.kuligi.pl i skorzystaj z najlepszej oferty kuligów w Zakopanem